ТОВ «УНІ-СЕРТ» акредитовано Національним Агентством з Акредитації України відповідно до вимог: ДСТУ EN ISOIEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів сертифікації, процесів та послуг» (атестат про акредитацію №1О302 від 04.09.2020, термін дії до 03.09.2025).
Відповідно до Наказу від 18.06.2020 року №1153 Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Український Науковий Інститут Сертифікації став призначеним Органом з оцінки відповідності на проведення робіт з оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 №761. Завдяки цьому призначенню, УНІ-СЕРТ розширить свою діяльність на засоби захисту органів дихання (протигази, респіратори, маски і т.п), засоби захисту шкірних покривів (костюми, рукавички і т.п.), засоби захисту органів зору (окуляри, щитки лицьові і т. п.), засоби захисту органів слуху (навушники, беруші і т.п.) і багато інших.
Орган з оцінки відповідності продукції ТОВ «УНІ-СЕРТ» має в своєму штаті персонал з багаторічним досвідом і технічною компетентністю, що дає можливість проводити сертифікацію продукції на вищому рівні в найкоротші терміни.
Модулі оцінки відповідності продукції в сфері акредитації ТОВ «УНІ-СЕРТ»
Модуль оцінки відповідності / Назва технічного регламенту |
Модуль В |
Модуль С |
Модуль D |
Комбінація модулів |
Модулі оцінки відповідності, які використовуються для розробки процедур оцінки відповідності, затверджений Постановою КМУ № 95 від 13.01.2016 |
Сертифікат експертизи типу |
Відповідність типові на основі внутрішнього контролю виробництва |
Сертифікат на систему управління якістю |
|
Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений Постановою КМУ № 761 від 27.08.2008 |
+ |
+ |
+ |
B і D, B i C |
Технічний регламент засобів індивідуального захисту (далі–ЗІЗ), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 761 від 27.08.2008, визначає вимоги до рівня безпеки та встановлює три категорії складності ЗІЗ:
– простої конструкції, для захисту від незначних впливів (механічних, теплових, хімічних, погодних умов, тощо). Наприклад – садові рукавички, гумові рукавички для захисту від миючих засобів, кухонні фартухи, прихватки, головні убори, сезонний одяг, сонцезахисні окуляри і так далі.
– середньої складності ЗІЗ, які не належать ні до першої, ні до третьої категорії.
– високої складності, призначені для захисту життя чи невиліковних тілесних ушкоджень. Наприклад, фільтрувальні пристрої для захисту дихальних шляхів від впливу твердих і рідких аерозолів, подразнюючих речовин, токсичних і радіоактивних газів, засоби захисту від хімічних речовин та іонізуючого випромінювання, аварійне спорядження для високих або низьких температур, засоби захисту від ураження електричним струмом, засоби захисту від падіння з висоти, тощо.
Доказом відповідності безпеки ЗІЗ служить технічний файл, оформлений згідно з вимогами регламенту. Технічна документація повинна охоплювати всі стадії проектування, виробництва і застосування продукції та містити інформацію для встановлення відповідності продукції вимогам.
Модуль B (експертиза типу) – експертиза типу є тією частиною процедури сертифікації продукції, в якій орган з оцінки відповідності ТОВ «УНІ-СЕРТ» досліджує технічний проект продукції та проводить перевірку й засвідчується, що технічний проект продукції, заявлений на сертифікацію, відповідає вимогам ТР на ЗІЗ.
Модуль С (відповідність типові на основі внутрішнього контролю виробництва) – виробник складає письмову декларацію про відповідність для моделі продукції, взяття декларації виробника на облік є частиною процедури сертифікації продукції, в якій здійснює орган з оцінки відповідності ТОВ «УНІ-СЕРТ».
Модуль D (відповідність типу на підставі забезпечення якості виробничого процесу) – виробник подає до органу із сертифікації заявку на сертифікацію системи управління якістю та перелік документації на заявлену продукцію.
Система управління якістю повинна забезпечувати відповідність продукції типу, описаному в сертифікаті експертизи типу, і вимогам ТР на ЗІЗ, що застосовуються до даної продукції.
Форма заявки (завантажити)
Основною спеціалізацією Навчального центру УНІ-СЕРТ є підвищення кваліфікації керівників з якості і регуляторних менеджерів постачальників, дистриб’юторів, виробників медичних виробів і засобів індивідуального захисту. Крім цього, проводиться регулярне внутрішнє навчання власних співробітників. Крім основних тем, які користуються постійним попитом у більшості учасників ринку, Навчальний центр пропонує семінари на вузькоспеціалізовані теми, інформацію по яким неможливо отримати консолідовано […]
ДетальнішеНаціональне агентство з акредитації України підтвердило технічну компетентність Випробувальної лабораторії ТОВ «УНІ-СЕРТ» відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» (ISO/IEC 17025:2017, IDT) Атестатом про акредитацію № 201394 від 20 квітня 2021 року). Сфера діяльності лабораторії розповсюджується на випробування: медичних виробів, а саме, марлі медичної, бинтів марлевих медичних, бинтів еластичних […]
ДетальнішеУкраїнський науковий інститут сертифікації надає інформаційні послуги виключно в межах своєї компетенції, що стосується медичних виробів, засобів індивідуального захисту та сертифікації систем управління якістю. Завдяки досвіду роботи з найбільшими постачальниками і виробниками на українському ринку, укладеними договорами про визнання результатів оцінки відповідності з провідними європейськими нотифікованими органами, фахівці УНІ-Серт є одними з найбільш кваліфікованих в […]
ДетальнішеАбо знайдіть відповідь тут
*Всі поля обов'язкові для заповнення
Або знайдіть відповідь тут
*Всі поля обов'язкові для заповнення