Оцінка відповідності засобів індивідуального захисту

ТОВ «УНІ-СЕРТ» акредитовано Національним Агентством з Акредитації України відповідно до вимог: ДСТУ EN ISOIEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів сертифікації, процесів та послуг» (атестат про акредитацію №1О302 від 04.09.2020, термін дії до 03.09.2025).

Відповідно до Наказу від 18.06.2020 року №1153 Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Український Науковий Інститут Сертифікації став призначеним Органом з оцінки відповідності на проведення робіт з оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 №761. Завдяки цьому призначенню, УНІ-СЕРТ розширить свою діяльність на засоби захисту органів дихання (протигази, респіратори, маски і т.п), засоби захисту шкірних покривів (костюми, рукавички і т.п.), засоби захисту органів зору (окуляри, щитки лицьові і т. п.), засоби захисту органів слуху (навушники, беруші і т.п.) і багато інших.

Орган з оцінки відповідності продукції ТОВ «УНІ-СЕРТ» має в своєму штаті персонал з багаторічним досвідом і технічною компетентністю, що дає можливість проводити сертифікацію продукції на вищому рівні в найкоротші терміни.

Модулі оцінки відповідності продукції в сфері акредитації  ТОВ «УНІ-СЕРТ»

Модуль оцінки відповідності /                                Назва технічного регламенту

Модуль В

Модуль С

Модуль D

Комбінація модулів

Модулі оцінки відповідності, які використовуються для розробки процедур оцінки відповідності, затверджений Постановою КМУ № 95 від 13.01.2016

Сертифікат експертизи типу

Відповідність типові на основі внутрішнього контролю виробництва

Сертифікат на систему управління якістю

 

Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений Постановою КМУ № 761 від 27.08.2008

+

+

+

B і D, B i C

Технічний регламент засобів індивідуального захисту (далі–ЗІЗ), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 761 від 27.08.2008, визначає вимоги до рівня безпеки та встановлює три категорії складності ЗІЗ:

простої конструкції, для захисту від незначних впливів (механічних, теплових, хімічних, погодних умов, тощо). Наприклад – садові рукавички, гумові рукавички для захисту від миючих засобів, кухонні фартухи, прихватки, головні убори, сезонний одяг, сонцезахисні окуляри і так далі.

середньої складності ЗІЗ, які не належать ні до першої, ні до третьої категорії.

високої складності, призначені для захисту життя чи невиліковних тілесних ушкоджень. Наприклад, фільтрувальні пристрої для захисту дихальних шляхів від впливу твердих і рідких аерозолів, подразнюючих речовин, токсичних і радіоактивних газів, засоби захисту від хімічних речовин та іонізуючого випромінювання, аварійне спорядження для високих або низьких температур, засоби захисту від ураження електричним струмом, засоби захисту від падіння з висоти, тощо.

Доказом відповідності безпеки ЗІЗ служить технічний файл, оформлений згідно з вимогами регламенту. Технічна документація повинна охоплювати всі стадії проектування, виробництва і застосування продукції та містити інформацію для встановлення відповідності продукції вимогам.

Модуль B (експертиза типу) – експертиза типу є тією частиною процедури сертифікації продукції, в якій орган з оцінки відповідності ТОВ «УНІ-СЕРТ» досліджує технічний проект продукції та проводить перевірку й засвідчується, що технічний проект продукції, заявлений на сертифікацію, відповідає вимогам ТР на ЗІЗ.

Модуль С (відповідність типові на основі внутрішнього контролю виробництва) – виробник складає письмову декларацію про відповідність для моделі продукції, взяття декларації виробника на облік є частиною процедури сертифікації продукції, в якій здійснює орган з оцінки відповідності ТОВ «УНІ-СЕРТ».

Модуль D (відповідність типу на підставі забезпечення якості виробничого процесу) – виробник подає до органу із сертифікації заявку на сертифікацію системи управління якістю та перелік документації на заявлену продукцію.

Система управління якістю повинна забезпечувати відповідність продукції типу, описаному в сертифікаті експертизи типу, і вимогам ТР на ЗІЗ, що застосовуються до даної продукції.

Форма заявки (завантажити)

Інші послуги

Оцінка відповідності медичних виробів

З 1 липня 2015 р. обов’язковою вимогою для введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів на ринку України стало проведення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів (ТР) (затверджені постановами КМУ 753, 754, 755 від 02.10.2013). Пунктом 21 постанови КМУ від 02.10.2013 № 753 встановлено можливість введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів з чинним свідоцтвом реєстрації до […]

Детальніше

Інформаційні послуги

Український науковий інститут сертифікації надає інформаційні послуги виключно в межах своєї компетенції, що стосується медичних виробів, засобів індивідуального захисту та сертифікації систем управління якістю. Завдяки досвіду роботи з найбільшими постачальниками і виробниками на українському ринку, укладеними договорами про визнання результатів оцінки відповідності з провідними європейськими нотифікованими органами, фахівці УНІ-Серт є одними з найбільш кваліфікованих в […]

Детальніше

Сертифікація Систем управління якістю

Наявність сертифікованої системи управління якістю (СУЯ) надає компанії ряд переваг: Оптимізуються і підвищуються ефективність і результативність процесів; Підвищується якість продукції та/або послуг; Компанія стає такою, що самостійно покращується та розвивається, вимагає менше уваги з боку керівництва компанії; Підвищується  результативність ухвалення рішень; Скорочуються витрати на управління; Поліпшуються показники організаційної діяльності, підвищуються довіра і стійкість; За рахунок впровадження […]

Детальніше

Задайте своє питання

Або знайдіть відповідь тут

*Всі поля обов'язкові для заповнення