Оцінка відповідності медичних виробів

З 1 липня 2015 р. обов’язковою вимогою для введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів на ринку України стало проведення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів (ТР) (затверджені постановами КМУ 753, 754, 755 від 02.10.2013).

Пунктом 21 постанови КМУ від 02.10.2013 № 753 встановлено можливість введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів з чинним свідоцтвом реєстрації до 1 липня 2016 р. без проходження процедур оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.

Медичні вироби, введені в обіг та/або експлуатацію згідно із даною нормою дозволяються для реалізації і застосування на території України до закінчення строку їх придатності без проходження процедур оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.Український науковий інститут сертифікації призначено на проведення процедури оцінки відповідності Технічному регламенту щодо медичних виробів, Технічному регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro.

Медичні вироби, згідно додатку 2 до технічного регламенту щодо медичних виробів поділяють на такі класи: І, Іm, Іs, ІІа, ІІb, ІІІ.

Медичні виробі для діагностики in vitro поділяються на Перелік А, Перелік В, вироби для самоконтролю та інші.

В залежності від класифікації виробу обирається шлях підтвердження відповідності виробів вимогам відповідного технічного регламенту. При обранні шляху проведення оцінки відповідності необхідно керуватись:
Процедури оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 № 753, або
Процедури оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 № 754.

Порядок проведення оцінки відповідності від моменту подання заявки до видачі сертифікату наведена нижче:

Порядок проведення оцінки відповідності продукції.

З метою полегшення порозуміння із заявниками нашим органом з оцінки відповідності прийнято рішення керуватись в проведенні робіт з оцінки відповідності керівництвами, що прийняті Європейською Комісією – MEDDEVs.

Спеціалісти «Уні-Серт» допоможуть вам заповнити заявку та правильно обрати процедуру оцінки відповідності, а також розібратися в усіх аспектах законодавства, стосовно проведення відповідних робіт.

Звертаємо Вашу увагу на те, що підготовка комерційної пропозиції, визначення кількості аудитоднів та визначення ділянок, які будуть об’єктами аудиту можливе тільки після подання заповненого проекту заявки до органу з оцінки відповідності.

У разі подання до органу з оцінки відповідності підписаної заявки, заявник не може подати аналогічну заявку до іншого органу з оцінки відповідності.

Форма заявки (завантажити)

Будемо раді відповісти на ваші запитання, зв’язатися із нами ви можете на сторінці контактів.

Поділитися:

Інші послуги

Оцінка відповідності засобів індивідуального захисту

ТОВ «УНІ-СЕРТ» акредитовано Національним Агентством з Акредитації України відповідно до вимог: ДСТУ EN ISOIEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів сертифікації, процесів та послуг» (атестат про акредитацію №1О302 від 04.09.2020, термін дії до 03.09.2025). Відповідно до Наказу від 18.06.2020 року №1153 Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Український Науковий Інститут Сертифікації став призначеним […]

Детальніше

Випробування характеристик продукції

Національне агентство з акредитації України підтвердило технічну компетентність Випробувальної лабораторії ТОВ «УНІ-СЕРТ» відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» (ISO/IEC 17025:2017, IDT) Атестатом про акредитацію № 201394 від 20 квітня 2021 року). Сфера діяльності лабораторії розповсюджується на випробування: медичних виробів, а саме, марлі медичної, бинтів марлевих медичних, бинтів еластичних […]

Детальніше

Сертифікація Систем управління якістю

Наявність сертифікованої системи управління якістю (СУЯ) надає компанії ряд переваг: Оптимізуються і підвищуються ефективність і результативність процесів; Підвищується якість продукції та/або послуг; Компанія стає такою, що самостійно покращується та розвивається, вимагає менше уваги з боку керівництва компанії; Підвищується  результативність ухвалення рішень; Скорочуються витрати на управління; Поліпшуються показники організаційної діяльності, підвищуються довіра і стійкість; За рахунок впровадження […]

Детальніше

Задайте своє питання

Або знайдіть відповідь тут

*Всі поля обов'язкові для заповнення