Український Науковий Інститут Сертифікації

Представники органу з оцінки відповідності взяли участь у семінарі-практикумі: «ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ від А до Я: імпорт»

04/04/2016

У період з 29 по 30 березня в конференц-залі HUB 4.0 відбувся семінар-практикум «ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ ВІД А ДО Я: імпорт».

У семінарі взяли участь представники Асоціації операторів ринку медичних виробів, провідні експерти Міністерства охорони здоров’я України, img1Державної служби України з лікарських засобів.

У ході семінару висвітлені головні нововведення у законодавстві, що стосуються регулювання медичних виробів.

До участі в освітньому заході запрошені також фахівці органу з оцінки відповідності «Уні-СЕРТ».

 

Заступник директора з якості, головний аудитор Пазерська Тетяна, свій виступ присвятила питанням особливості оцінки відповідності для різних видів медичних виробів. В розрізі цієї теми були висвітлені ключові моменти проведення процедури для стерильних виробів, виробів з функцією вимірювання, виробів ІІІ класу ризику, процедурних наборів, а також in vitro діагностики.

Окремою темою доповіді стала процедура попартійної оцінки відповідності.

 

img2З доповіддю щодо оцінки відповідності шляхом комплексного аудиту системи управління якістю виступила Ганна Тельпякова, головний аудитор органу з оцінки відповідності «Уні-СЕРТ». Пояснила учасникам порядок проходження процедури з виїзним аудитом, основні його етапи, а також вказала на найчастіші невідповідності, що зустрічаються під час проведення аудиту 1-го і 2-го етапу.

 

Після закінчення Семінару учасникам були вручені сертифікати про успішне проходження навчання, що підтверджують наявність нових знань, які можуть бути застосовані на практиці в подальшій роботі.

 

Під час підведення підсумків, учасники семінару відзначили актуальність і практичну користь наданої інформації (?????)