КАР’ЄРА

ЗБУДУЙТЕ КАРʼЄРУ В УНІ-СЕРТ!

Понад 350 міжнародних виробників медичних виробів виразили нам свою довіру, завдяки якій УНІ-СЕРТ займає провідну позицію на ринку України. Ми заслужили це тим, що є органом, повністю незалежним і неупередженим у своїх рішеннях, який спирається виключно на одержані обʼєктивні докази відповідності. Практично для всього асортименту медичних виробів, які представлені в Україні, ми проводили процедуру оцінки відповідності Технічним регламентам.

Наші співробітники наповнюють робочі процеси захопленістю і відповідальним ставленням до справи. Ми заохочуємо нові ідеї і завжди раді тим, хто кидає виклик робочій рутині. Приєднуйтесь до нас, і ми зобовʼязуємося допомогти повністю розкрити Ваш потенціал.

Завдяки аудитам, проведеним у 35 країнах, наші співробітники мають регулярну можливість бувати за кордоном, спілкуватися з клієнтами з усього світу та відкривати для себе різні культури і способи мислення.

Придивіться уважніше та дізнайтеся, як відбуваються прийняття на роботу та процеси із розвитку персоналу, а також ознайомтеся з відгуками співробітників про їхню роботу у нашому колективі.

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: personal@uni-cert.ua

Ваше резюме повинне ОБОВ’ЯЗКОВО мати такі дані:
ПІБ
Тел, e-mail, місто проживання
Рівень освіти, спеціальність
Підвищення кваліфікації
Досвід роботи
Рівень знання іноземних мов