Український Науковий Інститут Сертифікації

Будьте уважні! Почастішали випадки підробки сертифікатів!

21/04/2020

 

Шановні колеги!

Останнім часом, у зв’язку із епідеміологічною ситуацією, збільшився попит на деякі медичні вироби. На жаль, цією ситуацією користуються шахраї, які хочуть реалізувати медичну продукцію неналежної якості, для чого підробляють сертифікати та інші дозвільні документи.

Медичні вироби, які пройшли оцінку відповідності вимогам технічного регламенту, повинні мати як мінімум:

– знак відповідності технічним регламентам (трилисник у незамкненому колі);

– маркування українською мовою;

– назву та адресу Уповноваженого представника виробника в Україні, якщо виріб імпортується.

Такі медичні вироби супроводжуються Декларацією про відповідність, в якій, зокрема, зазначається назва виробу, найменування виробника та позначення технічного регламенту, відповідність якому декларується.

Інформація щодо медичних виробів 1-го класу ризику, до яких відносяться маски, рукавички та інший медичний одяг, потребує внесення до реєстру осіб, відповідальних за введення в обіг, розміщеного на веб-сайті Держлікслужби.

Звертаємо увагу, що продукція, в залежності від її сфери застосування, може бути класифікована як засоби індивідуального захисту, і потрапляти під немедичне регулювання.

Якщо Ви отримали копію сертифікату, який видано ТОВ “УНІ-СЕРТ”, то перевірити його справжність Ви можете найбільш зручним для Вас способом із зазначених нижче:

  • зайти в розділ РЕЄСТР СЕРТИФІКАТІВ на нашому сайті, зазначити номер сертифікату, який Вас цікавить та отримати відповідну інформацію;
  • написати електронний лист на адресу: office@uni-cert.ua щодо підтвердження легітимності сертифікату;
  • зателефонувати в робочий час до нашого офісу та отримати необхідну Вам інформацію у наших співробітників.

Будьте уважні та бережіть себе!

З повагою, команда УНІ-СЕРТ.